Rada rodziców - Przedszkole Samorządowe w Libertowie

Wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym "Idzie wiosna"

12 kwietnia, zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym "Idzie wiosna".

Przedszkolny konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Idzie wiosna" przygotowanym przez Radę Rodziców.

konkurs wiosenny1

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na wieloletnią ozdobę bożonarodzeniową. Wszystkie prace są przepiękne.

Grtulujemy pomysłowości i kreatywności.

ozdoba1

ozdoba2

Świąteczny konkurs "Wieloletnia ozdoba bożonarodzeniowa"

Rada Rodziców zaprasza wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami na konkurs.

konkurs bożonarodzeniowy

Prace konkursowe "Śladami Jesieni"

Zakończył się konkurs "Śladami Jesieni". Zapraszamy do oglądania galerii prac konkursowych, która znajduje się w holu przedszkola. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy wspaniałych pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie.

Konkurs "Ślady Jesieni"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym przygotowanym przez Radę Rodziców.

Konkurs Ślady jesieni